FINAŁ AKCJI ZBIÓRKI KARMY DLA ZWIERZĄT Z MIEJSKIEGO SCHRONISKA

77 puszek karmy mokrej dla psów, 28 puszek karmy mokrej dla kotów i duże ilości karmy suchej zostały zebrane przez uczniów ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim i przekazane piotrkowskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt.
Tak duże zasoby pokarmu zostały zgromadzone w ramach szkolnych  akcji "Wigilia dla zwierząt", której celem było zebranie jak najwięcej ilości karmy przez uczniów oraz całorocznej akcji "Pusta puszka dla Puszka" polegającej na pozyskaniu funduszy na karmę ze zbioru surowców wtórnych. Dziękujemy wszystkim uczniom aktywnie uczestniczącym w naszych akcjach. Dziękujemy klasie IV b/c T za zgniecenie pustych puszek po napojach, III BT za zaniesienie worków do samochodu, dziewczynom z IIa LO za pomoc w zakupach, Tomaszowi Płotkowskiemu z IVb/c T za pomoc w transporcie karmy do schroniska.  Szczególne podziękowania dla klas IIc LO i IVdT za grupowe włączenie się do akcji. Na szczególne wyróżnienie zasługują też wszyscy bezimienni bohaterowie akcji, którzy nie pozostali obojętni na niedolę bezdomnych zwierząt i podrzucali puszki ukradkiem. Akcje prowadzone były przez panią Dominikę Lasecką, Beatę Łuszczyńską i Beatę Ryżewską.