Czy znasz ten zawód?

_MG_0224 [1600x1200]

19 października 2016 r. odbyła się III edycja szkolnego konkursu „Czy znasz ten zawód?” Organizatorkami tego przedsięwzięcia były: szkolny doradca zawodowy, pani Joanna Adaszek i nauczyciel wspomagający, pani Aldona Kacpura.

Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a do zaciętej rywalizacji przystąpiło 53 uczniów z klas technikum i liceum ogólnokształcącego.
Uczestnicy w konkursowych pytaniach musieli wykazać się wiedzą o dawnych i obecnie wykonywanych zawodach i specjalnościach.
Zwycięzcą tegorocznej edycji został uczeń klasy IV D Technikum Budowy Maszyn, Maciej Banasiak, który otrzymał główną nagrodę – podwójny voucher do kina. Wszyscy uczestnicy konkursu, by odczuć smak porażki, otrzymali nagrodę pocieszenia w postaci kwaśnych cukierków.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy!!