CASTING - Otrzęsiny w naszej szkole :))

Tegoroczne Otrzęsiny przybrały formę Castingu na ucznia ZSP nr 2.
 Aby stać się pełnoprawnymi członkami naszej społeczności, pierwszoklasiści musieli sprawdzić się w 3 konkurencjach: prezentacja klasy, zadanie dotyczące wybranego profilu i pytanie z życia szkoły. Sprostali wyznaczonym zadaniom, wykazując się kreatywnością i poczuciem humoru. Wszyscy bawili się znakomicie. Martyna Kopińska (2A LO), Michał Odrzywolski i Oskar Kotlicki (obaj z 2C T) przedstawili krótką scenkę kabaretową z życia szkoły. Damian Jakubik ( 2C), laureat ubiegłorocznego castingu, brawurowo wystąpił z piosenką „Kto ma tyle wdzięku, co ja”. Na koniec pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, potwierdzające ich pełnoprawna obecność w gronie uczniów naszej szkoły.
Tegoroczny casting wygrała klasa 1C LO, drugoplanowe role przypadły klasie 1A LO, a epizody uczniom z 1B LO. Pozostali pierwszoklasiści zostali statystami.
Otrzęsiny przygotował i przeprowadził Samorząd Uczniowski pod opieką pp. Iwony Klukowskiej i Katarzyny Patryarchy. Imprezę prowadzili Kinga Konieczna (przewodnicząca SU) i Sylwester Piekielniak. Obsługą techniczną zajęli się: Krzysztof Rozwadowski (3C T), Michał Bis (3A T) i Adam Mucha (2C LO).