Biblioteka szkolna wznawia pracę

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, od 1 czerwca 2020 r. wznawia pracę biblioteka szkolna. Serdecznie zapraszamy do korzystania z jej zasobów z uwzględnieniem następujących zasad bezpieczeństwa.
1. Biblioteka szkolna pracuje w godzinach 8.00-15.00.
2. Z biblioteki szkolnej mogą korzystać uczniowie zdrowi, bez objawów choroby zakaźnej.
3. Do biblioteki szkolnej uczniowie wchodzą pojedynczo. Zachowują 2 m dystansu społecznego od nauczyciela bibliotekarza.
4. Uczniowie przed wejściem do biblioteki zachowują 2 m dystansu społecznego od pozostałych oczekujących.
5. Uczeń korzystający z biblioteki jest obowiązany nosić środki ochrony osobistej, w tym maseczkę lub przyłbicę oraz rękawiczki jednorazowe.
6. Książki i inne materiały zwrócone do biblioteki są odkładane do specjalnych pudeł znajdujących się w czytelni na okres kwarantanny 3 dni. Każde pudło opisane jest datą przyjęcia. Na każdy dzień przewiduje się kolejne pudełko.