Andrzejki z podopiecznymi Centrum „SZANSA” w naszej szkole

Image24
W dniu 23.11.2018 roku odbyła się w naszej szkole integracyjna zabawa andrzejkowa.
W tej popołudniowej imprezie wzięli udziałwolontariusze naszego Szkolnego Klubu Wolontariatuoraz zaproszeni goście:młodzież niepełnosprawna - podopieczni Centrum Edukacyjno - Rehabilitacyjnego „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim oraz inni wolontariusze współpracujący ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Szansa”.
Pomysł o imprezie zrodził się ze współpracy naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu z Centrum „Szansa”. To już trzecia taka integracyjna impreza taneczna w naszej szkole.
Przyjęcie zaczęło się od powitania wszystkich uczestników i krótkich przemówień, które wygłosili pani dyrektor Lidia Łopusiewicz, pan Karol Antosik - opiekun Koła Wolontariatu Stowarzyszenia „Szansa”oraz pani Barbara Krawczyk – koordynator SKW w naszej szkole.
Wolontariusze naszej szkoły z zaangażowaniem przygotowali salę taneczną, wcielili się w role DJ-ów imprezy, a nawet… wróżbitów.Tańcom towarzyszyły różne atrakcje: gry ikonkursy („Jaka to melodia?”, „Lokomotywa”i inne)i oczywiście wróżby (lanie wosku, andrzejkowe serca miłosne, kula myśli pozytywnych, andrzejkowe drzewko szczęścia, talerzykowe przepowiednie losu, igiełkowa wyrocznia)
Dobry humor, radosny nastrój oraz magia tego wieczoru na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników tej andrzejkowej zabawy.