Serdeczne życzenia dla Pań :)
Dni Otwarte w naszej szkole 18 i 21 marca :) Przyjdź i zobacz, jaką ofertę przygotowaliśmy na rok szkolny 2023/2024 :)
Od 2011 roku dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym, poświęconym żołnierzom zbrojnego podziemia antykomunistycznego. Byli oni uczestnikami ruchu partyzanckiego określanymi jako „żołnierze wyklęci”, „żołnierze drugiej konspiracji” czy jako „żołnierze niezłomni”.
W dniach 23-26.02.2023r. w Banja Luce odbyło się spotkanie partnerstwa w ramach projektu Connected Through Mobility. Podczas spotkania zaprezentowaliśmy efekty goszczenia uczniów i nauczycieli z Kosowa w naszej szkole.
20-02-2023

Serce dla serca <3

W dniach od 13. do 14. lutego 2023 r. obchodziliśmy w naszej Szkole w szczególny sposób Dzień Świętego Walentego. Szkolny Klub Wolontariatu zainicjował akcję dobroczynną pod hasłem „SERCE DLA SERCA”.
Nasza młodzież odpowiedziała na apel o włączenie się do akcji zbiórki krwi "Impuls dla serca".
Ogłaszamy nabór do klas pierwszych w roku szkolnym 2023/2024 :) Ósmoklasisto - jeśli szukasz dla siebie szkoły średniej, to przedstawiamy ci ofertę różnych klas w naszej przyjaznej szkole.
Samorząd Uczniowski ogłasza nabór kandydatów na stanowisko Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.
Departament Sportu i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego informuje o ogłoszeniu XVII edycji jednorazowych stypendiów naukowych Marszałka Województwa Łódzkiego.
Już za kilka dni grupa naszych uczniów wyjedzie do hiszpańskiej Saragossy w ramach programu Erasmus Plus. Niedawno uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w spotkaniu informacyjnym, podczas którego otrzymali najważniejsze informacje na temat wyjazdu. Hiszpanio - niedługo przybywamy ;)

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?