W czwartek 17 października uczniowie klas 2 Lb, 2 Ta oraz 2 La wzięli udział w warsztatach Świat za 50 lat. Prognozowane skutki zmian klimatu.
28-10-2019

"Szkoła pamięta"

Nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta” i dołączyła do społeczności pielęgnujących pamięć o naszej historii.
W czasie trwania Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, w środę 23 października, odbyła się w naszej szkole VI edycja konkursu „Czy znasz ten zawód?”
Protokół z obrad jury w II Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Raduje się serce…”, zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.
Sowiecka agresja na Polskę 17 września 1939 roku oraz losy polskich jeńców wojennych więzionych na terytorium ZSRR w czasie II wojny światowej były tematem przewodnim prelekcji dla uczniów wygłoszonej 22 października 2019 roku w naszej szkole przez Pana dr Tomasza Szczepańskiego - pracownika Muzeum Katyńskiego w Warszawie.
22 października 2019 roku uczniowie klas 1cLO, 1dLO oraz 3c LO uczestniczyli w wycieczce do Kopalni Bełchatów.
17 października w naszej szkole odbyły się tradycyjne Otrzęsiny. Tym razem – na ludową nutę. Aby wprowadzić młodzież w ten klimat, Samorząd Uczniowski przygotował występ „Niby Góroli”, którzy brawurowo odtańczyli prawdziwego zbójnickiego.
Русский язык нас не пугает, czyli język rosyjski nam niestraszny!
Nasz uczeń - Marcin Sztanderski (3c VI LO), zapaśnik AKS Piotrków Trybunalski zdobył złoty medal w kategorii 68 kg podczas XXVII Międzynarodowego Memoriału Tadeusza Wnuka w Pabianicach.
11 października odbyła się wycieczka do Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. W wyjeździe brali udział uczniowie z klasy I L C.

Sobota 08 sierpnia 2020

Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław