14 listopada uczniowie kl. I TB uczestniczyli w wycieczce do Elektrowni Bełchatów.
Uczniowie wysłuchali programu artystycznego, który został przygotowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
12 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne na temat: „ Rośliny poprawiające jakość powietrza”.
Delegacja naszej szkoły wzięła udział w miejskich obchodach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Tradycyjnie tuż po „Wszystkich Świętych” młodzież naszej szkoły udała się na piotrkowskie cmentarze.
Rozpoczynamy przedświąteczną zbiórkę prezentów dla dzieci.
Msza Św. w intencji zmarłych dyrektorów, nauczycieli, wychowawców i uczniów naszej szkoły.
Zebrania z rodzicami już w najbliższą środę (13 listopada 2019 r.). Dla klas pierwszych o 16:00, dla klas starszych o 17:30.
22 października uczniowie klas I Lf, I Lg oraz I Td uczestniczyli w wykładach, prowadzonych przez pracowników naukowych Politechniki Częstochowskiej.
W czwartek 17 października uczniowie klas 2 Lb, 2 Ta oraz 2 La wzięli udział w warsztatach Świat za 50 lat. Prognozowane skutki zmian klimatu.

Poniedziałek 06 lipca 2020

Niegosław, Dominika, Nazaria, Dominik, Ignacja, Gotard, Agrypina, Chociebor, Zuzanna