Już 22 kwietnia (sobota) Start Sezonu Motocyklowego połączony z akcją pomocy dla naszego absolwenta - Kacpra Jańca.
Zapraszamy uczennice i uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie fotograficznym “SLEEVEFACE po niemiecku / Sleeveface – Deutsch, czyli UBIERZ SIĘ W KSIĄŻKĘ lub PŁYTĘ niemieckojęzycznego autora lub autorki”.
Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza do udziału w VII Konkursie Mechanicznym. Konkurs skierowany jest do uczniów ósmych klas szkół podstawowych z Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.

07-04-2023

Wielkanoc 2023

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2.
Dziś odbył się kolejny wykład w ramach współpracy z Politechniką Częstochowską.

Dn. 23.03.2023 r. członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu odwiedzili pod hasłem „Gramy w zielone” seniorów w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.
To był bardzo aktywny dzień - już po raz drugi nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla potencjalnych przyszłych uczniów.
18-03-2023

Niemieckie smaki

Podczas Dnia Otwartego Szkoły odbył się pokaz kulinarny live i degustacja potraw oraz ciast pochodzących z krajów niemieckojęzycznych pod nazwą „ Niemieckie smaki”.
Dziś - 18 marca - pierwszy Dzień Otwarty w naszej szkole.
Serdeczne życzenia dla Pań :)

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 18 kwietnia 2024

Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?