Dnia 07.12.2017 r. Szkolny Klub Wolontariatu pod opieką pani Barbary Krawczyk wystawił przedstawienie pt. „Wolontariat niejedno ma imię”.
Podsumowaniem tegorocznej akcji "I Ty zostań świętym Mikołajem" było spotkanie z uczniami SOSW w Piotrkowie Trybunalskim zatytułowane "Rozbudź zmysły", które odbyło się 8 grudnia.
Gleby były zaniedbywane i zapomniane przez długi czas.
Serdecznie zapraszamy....
Z okazji Mikołajek klasa 2c LO, 1c T oraz 3b T wybrały się do Łodzi, żeby poskakać na trampolinach. Wszyscy bawili się super :-D
Iga Barczyk – uczennica klasy 3c Liceum Ogólnokształcącego uczestniczyła w konkursie fotograficznym
Głosuj na projekt nr 208 : „Różni. Równi. 100%”
1 grudnia 2017 roku uczniowie  klas II i IIIc liceum oraz IIIa i IVa technikum wzięli udział w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Chemicznym i Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej.
Dn. 21.11.2017. Rozegrane zostały finały o Mistrzostwo Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady.
można się w szkole czegoś nauczyć!

ul. Dmowskiego 38 e

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?