Terminarz egzaminów sesja czerwiec-lipiec 2018
Młodzież z naszej szkoły w ramach projektu „EDUKACJA EKOLOGICZNA W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018” uczestniczyła w zajęciach na Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
W dniu 25 maja 2018 r. młodzież z naszej szkoły w ramach projektu „EDUKACJA EKOLOGICZNA W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018”, uczestniczyła w Seminarium Wiedzy o Energii organizowanym przez Instytut Zaawansowanych Technologii Energetycznych, Wydziału Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

29 maja uczniowie klasy IIa T i klasy Ia T wzięli udział w zajęciach terenowych pt. "Oczyśćmy atmosferę".
Zobaczyliśmy wojskowy sprzęt, pojazdy, helikoptery wraz z pełnym wyposażeniem.
W maju nastąpiło wręczenie nagród dla najbardziej aktywnych uczestników szkolnego konkursu geograficzno - turystycznego.
24 oraz 25 maja 2018 roku uczniowie uczący się biologii, chemii i geografii na poziomie rozszerzonym uczestniczyli w wyjeździe terenowym.
Nasze uczennice brały udział w konkursie fotograficznym organizowanym przez Koło Geomonitoringu na Wydziale Nauk Geograficznych UŁ w Łodzi.
24 maja obchodzony jest Europejski Dzień Parków Narodowych.
06-06-2018

22 kwietnia na świecie obchodzony jest Dzień Ziemi.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 29 marca 2024

Wiktoryn, Marek, Eustazy, Czcirad, Cyryl

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?