24-05-2019

EXPLORER 4

Nasza szkoła już po raz czwarty zorganizowała Piknik Nauki i Techniki "Explorer". Na licznych odwiedzających czekały widowiskowe doświadczenia naukowe, prezentacje, konkursy i zadania praktyczne.
16 maja 2019 r. odbyła się wycieczka do Kampinoskiego Parku Narodowego. W wyjeździe brali udział uczniowie z klasy  I La, I Ta, II Lc.
17 maja 2019 r. odbyły się terenowe warsztaty ekologiczne realizowane w ramach konkursu ekologicznego „ Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej” finansowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi.
Miło nam poinformować, że nasza szkoła podpisała list intencyjny z firmą Zamet Industry.
Przedstawiamy instruktaż rejestrowania się w systemie naboru elektronicznego do naszej szkoły.
Natalia Przybyła - uczennica kl. 3C VI LO została nagrodzona za udział w konkursie #MukoPrzyjaciel. Wyróżnienie otrzymała także nasza szkoła.
Już 22 maja odbędzie się IV edycja EXPLORERa - Piotrkowskiego Pikniku Nauki i Techniki.

II dzień egzaminów maturalnych to zmagania z matematyką :)
06-05-2019

Matura 2019 - START

Rozpoczął się egzamin dojrzałości. Na początek pisemna matura z języka polskiego.

Świadectwa ukończenia szkoły otrzymali dzisiaj uczniowie klas maturalnych.

Czwartek 17 paździenika 2019

Małgorzata, Lucyna, Laurentyna, Augustyna, Rudolf, Wiktor, Rudolfina, Seweryna, Sulisława, Ignacy, Marian, Rudolfa, Zuzanna, Heron, Andrzej