W imieniu Centrum Informacji Turystycznej oraz własnym, zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych oraz trzecich klas gimnazjów, do udziału w grze miejskiej – FILMOWY PIOTRKÓW, która odbędzie się w dniu 14.06.2019 r. od godz. 10.00.
„Gramy w zielone” w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Trybunalskim.
05-04-2019

Odczarować PIT

Uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielami Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie klas o profilu psychologicznym mieli okazję poznać specyfikę pracy funkcjonariuszy Służby Więziennej, w tym prace wychowawcy, psychologa i oddziałowego podczas wizyty w Areszcie Śledczym w Piotrkowie Trybunalskim.
Dzień otwarty w naszej szkole już za nami :)
Raz w roku, uczniowie liceum mogą podczas jednodniowych praktyk w ramach Dnia Przedsiębiorczości zobaczyć oraz, co ważniejsze, spróbować swoich sił w konkretnym zawodzie.
„Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się na bycie sobą”.
Coco Chanel
Młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w zajęciach na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.
Nasza szkoła włączyła się w obchody XX Światowego
22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody.

ul. Dmowskiego 38 e

Środa 24 kwietnia 2024

Fidelis, Erwin, Horacy, Egbert, Grzegorz, Horacjusz, Aleksja, Aleksy, Aleksander, Saba

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?