Młodzież z naszej szkoły 7 czerwca w ramach projektu „Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2018/2019"  uczestniczyła w zajęciach na Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej.
Grupa młodzieży z naszej szkoły przygotowuje się do wyjazdu do Barcelony w ramach projektu Exchange of best Practices.
5 czerwca uczniowie klasy trzeciej Branżowej Szkoły I-go Stopnia odwiedzili zakład produkcyjny Zamet Industry.
W dniu 5 czerwca 2019r (środa) odbyły się warsztaty ekologiczne realizowane  w ramach konkursu ekologicznego „ Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej” finansowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi.
Uczniowie ZSP 2 - Kacper Kotas i Kamil Stramski - Mistrzami Piotrkowa Trybunalskiego w siatkówce plażowej!
Grupa uczniów ZSP Nr 2 pod opieką Dariusza Maliszewskiego zakwalifikowała się do konkursu minigrantowego „Warsztat Konstruktorów Marzeń”, organizowanego przez Centrum Nauki Kopernik.
Absolwenci naszej szkoły otrzymali dzisiaj dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe.
24-05-2019

EXPLORER 4

Nasza szkoła już po raz czwarty zorganizowała Piknik Nauki i Techniki "Explorer". Na licznych odwiedzających czekały widowiskowe doświadczenia naukowe, prezentacje, konkursy i zadania praktyczne.
16 maja 2019 r. odbyła się wycieczka do Kampinoskiego Parku Narodowego. W wyjeździe brali udział uczniowie z klasy  I La, I Ta, II Lc.
17 maja 2019 r. odbyły się terenowe warsztaty ekologiczne realizowane w ramach konkursu ekologicznego „ Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej” finansowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Łodzi.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 25 kwietnia 2024

Kaliksta, Ewodia, Markusław, Jarosław, Ewodiusz, Marek, Piotr

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?