Delegacja naszej szkoły wzięła udział w miejskich obchodach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Tradycyjnie tuż po „Wszystkich Świętych” młodzież naszej szkoły udała się na piotrkowskie cmentarze.
Rozpoczynamy przedświąteczną zbiórkę prezentów dla dzieci.
Msza Św. w intencji zmarłych dyrektorów, nauczycieli, wychowawców i uczniów naszej szkoły.
Zebrania z rodzicami już w najbliższą środę (13 listopada 2019 r.). Dla klas pierwszych o 16:00, dla klas starszych o 17:30.
22 października uczniowie klas I Lf, I Lg oraz I Td uczestniczyli w wykładach, prowadzonych przez pracowników naukowych Politechniki Częstochowskiej.
W czwartek 17 października uczniowie klas 2 Lb, 2 Ta oraz 2 La wzięli udział w warsztatach Świat za 50 lat. Prognozowane skutki zmian klimatu.
28-10-2019

"Szkoła pamięta"

Nasza szkoła włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta” i dołączyła do społeczności pielęgnujących pamięć o naszej historii.
W czasie trwania Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, w środę 23 października, odbyła się w naszej szkole VI edycja konkursu „Czy znasz ten zawód?”
Protokół z obrad jury w II Powiatowym Konkursie Piosenki Patriotycznej „Raduje się serce…”, zorganizowanym w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?