Bożonarodzeniowa wystawa pt.: „Frohe Weihnachten!” wprowadziła nastrój przedświąteczny w szkole.
Od początku roku szkolnego nasza szkoła współpracuje z Goethe Institut w Warszawie w ramach projektu DEUTSCH PLUS. Jesteśmy jedną z ponad 200 placówek na terenie całego kraju należącą do sieci szkół „Deutsch Plus". Projekt ten objęty jest patronatem Ambasady Niemiec w Polsce.
Szczęśliwego Nowego Roku 2020 wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja.
W  ramach realizacji Programu Edukacji Ekologicznej pn.: „Edukacja ekologiczna obejmująca problematykę zanieczyszczeń powietrza oraz ich szkodliwe oddziaływanie na zdrowie ludzi” przygotowanym dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim na rok szkolny 2019/2020 zostały zorganizowane dwa konkursy: konkurs plastyczny i konkurs na film lub prezentację multimedialną.
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
19 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka, które wprowadziły nas w wyjątkowy, przedświąteczny nastrój.
Corocznym zwyczajem uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali ręcznie wykonane świąteczne karty. Karty zaprojektowaliśmy tak, żeby każda karta nabrała indywidualnego charakteru, a jednocześnie wyrażała ducha naszego wolontariatu.
Zebrania z rodzicami już w najbliższy czwartek (19 grudnia 2019 r.). Dla klas pierwszych o 17:00, dla klas starszych o 18:00.
11 grudnia 2019 r. Szkolny Klub Wolontariatu w ramach corocznie obchodzonego Międzynarodowego Dnia Wolontariusza wystawił inscenizację pt. „Śpieszmy się pomagać!”. Spotkanie było okazją do zaprezentowania naszych charytatywnych działań, podzieleniu się wrażeniami oraz zachęceniu innych do włączenia się w działalność Klubu. Celem przedsięwzięcia było także podziękowanie uczniom, którzy jako wolontariusze wykonują pracę na rzecz drugiego człowieka.
Podsumowaliśmy akcję „I Ty zostań świętym Mikołajem”.

ul. Dmowskiego 38 e

Piątek 26 kwietnia 2024

Marcelin, Klarencjusz, Spycimir, Klet, Marzena, Artemon

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?