Nasz uczeń - Marcin Sztanderski (3c VI LO), zapaśnik AKS Piotrków Trybunalski zdobył złoty medal w kategorii 68 kg podczas XXVII Międzynarodowego Memoriału Tadeusza Wnuka w Pabianicach.
11 października odbyła się wycieczka do Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. W wyjeździe brali udział uczniowie z klasy I L C.
22-10-2019

Z wizytą w Szansie

Kandydaci na wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariatu z pierwszą wizytą w Centrum „Szansa”.
W czwartek (17.10) na trzeciej godzinie lekcyjnej odbędzie się w naszej szkole zbiórka pieniędzy na rekonstrukcję rączki półrocznej Weroniki.
16 października 2019 r. ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi 10. rocznicę zawierzenia szkoły Pani Jasnogórskiej.
14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Był program artystyczny, przemówienia, nagrody, spotkanie przy kawie oraz wspólna fotografia :)
W dniach 16 - 18 października w naszej szkole odbędzie się CodeWeek!
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 1 Ogólnopolskim Zlocie Łazików Marsjańskich, który odbył się na Politechnice Częstochowskiej.
Wczoraj w Mediatece odbyła się V edycja Dnia Głośnego Czytania Biblii. Fragmenty Księgi Hioba czytali m.in. wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek i biskup Marek Marczak. Naszą szkołę reprezentowali katecheci: Maria Piechocka, Ewa Święconek i Damian Pyłka oraz uczniowie: Martyna Kopińska z IIIA LO i Michał Odrzywolski III Tc.
9 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie. Pani Bodil Jessen z Getyngi poprowadziła lekcję języka niemieckiego.

Poniedziałek 18 listopada 2019

Leonard, Aniela, Otto, Otton, Galezy, Odo, Tomasz, Cieszymysł, Filipina, Karolina, Roman, Gabriela, Józefa