Wnioski i kopie orzeczeń (wraz z imiennymi fakturami )  o dofinansowanie zakupu podręczników należy składać do pedagoga szkolnego w terminie do 7 września 2022 r.
Dziś drugi dzień obozu matematyczno-językowego "Programiści z piotrkowskiej Piomy". Centralnym punktem dnia było zwiedzanie firmy Zamet Industry.
Pod nazwą "Programiści z piotrkowskiej Piomy" rozpoczął się dziś obóz matematyczno-językowy dla uczniów naszej szkoły.
Przedstawiamy listę uczniów zakwalifikowanych do udziału w projekcie pod nazwą:  Programiści z piotrkowskiej "Piomy” - obóz matematyczno-językowy dla uczniów ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach pierwszego otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu nauki, szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty i wychowania w 2022 roku.
To już koniec roku szkolnego 2021/2022 - uroczyście zakończyliśmy go wczoraj :)
Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 będzie miało miejsce w piątek - 24 czerwca - o godz. 10:00 na dużej Sali Gimnastycznej.
W naszej szkole z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy, który obchodzony jest 14 czerwca, ogłoszony został  konkurs plastyczny: „DAR SERCA- DAR KRWI”.
Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w pikniku organizowanym przez Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim w partnerstwie z ZSP 1 i ZSP 2.

ul. Dmowskiego 38 e

Czwartek 18 kwietnia 2024

Gościsław, Bogusław, Apoloniusz, Flawiusz, Bogusława, Alicja, Gosława, Barbara

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?