11 LISTOPADA

Narodowe Święto Niepodległości
Z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości cała Polska świętuje a wraz z nią nasza społeczność szkolna.
Wszyscy przecież tworzymy wielką rodzinę , której na imię Polska. Z kart historii płynie przesłanie byśmy pozostali wierni wartościom, które ocaliły naszą ojczyznę od unicestwienia. 11 listopada 1918 Polska odzyskała niepodległość. Było to ważne wydarzenie okupione krwią paru pokoleń. Przez 123 lata niewoli naród Polski dobijał się o swoją państwowość, walczył, cierpiał i modlił się o wolną Polskę.
Dziś 11 listopada jest świętem narodowym. Dla uczczenia odbywają się różne uroczystości w tym inscenizacja poetycko-muzyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem pań: Beata Łuszczyńskiej, Iwony Stępień, Renaty Sochackiej i Anny Fijałkowskiej.