„Możesz zrobić coś wielkiego lub coś małego – cokolwiek zrobisz będzie to lepsze, niż gdybyś nie zrobił nic. Ratuj. Adoptuj. Wspieraj”
W dniu 7 października 2022 r. odbyło się spotkanie informacyjno-warsztatowe w Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym „SZANSA” w Piotrkowie Trybunalskim.
W naszej szkole z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego odbył się Konkurs Wiedzy Psychologicznej.
Ogólnopolski projekt grantowy, którego celem jest aktywizacja młodzieży zainteresowanej informatyką
Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, który obchodzimy 10 października, zapraszamy do udziału w szkolnym „KONKURSIE WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ”.

Każdego roku miesiąc wrzesień w pamięci Polaków obfituje w wydarzenia ważne dla historii Naszego kraju. Przede wszystkim Polacy pamiętają o wybuchu II Wojny Światowej oraz sowieckiej agresji na Polskę w 1939 roku. Jest to więc czas wspomnień bohaterskich postaw polskich żołnierzy i ich ogromnego ducha walki.
21-09-2022

Na Salonach :)

Salon Maturzystów- Łódź 2022. 14 września na Politechnice Łódzkiej odbyły się Targi Edukacyjne połączone ze spotkaniami młodzieży z przedstawicielami OKE.
Prezentacją multimedialną oraz wręczeniem certyfikatów podsumowaliśmy tegoroczny wyjazd naszych uczniów do włoskiej Bolonii w ramach programu ERASMUS+.
Przedstawiamy harmonogram spotkań z rodzicami w dniach 7-8 września 2022 r.

ul. Dmowskiego 38 e

Sobota 20 kwietnia 2024

Amalia, Sekundyn, Teodor, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Nawoj, Szymon, Sulpicjusz, Czesław, Ursycyn

Czy weźmiesz udział w wyborach na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego?