Przedstawiamy listy podręczników dla liceum, technikum oraz szkoły branżowej.
Takiego egzaminu maturalnego jeszcze w naszej szkole nie było :) Zrobiliśmy kilka zdjęć przed rozpoczęciem matury. Dzisiaj przed uczniami język polski - trzymamy mocno kciuki!! :)
Projekt "Wymiana dobrych praktyk drogą do sukcesu" właśnie dobiega końca. Międzynarodowe partnerstwo zaowocowało mobilnościami nauczycielskimi oraz wymianami młodzieżowymi.
Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w konkurskie wiedzy "Ze smogiem wygramy gdy o czyste powietrze dbamy, czyli co wiemy o zagrożeniach związanych z emisją pyłów i gazów?"
Drodzy Uczniowie, od poniedziałku, 01 czerwca 2020 r. zapraszamy na konsultacje z nauczycielami dla wszystkich klas oraz dla maturzystów przed egzaminem maturalnym. Prosimy o zapoznanie się z załączonym poniżej harmonogramem oraz procedurą bezpieczeństwa.

Kochani Uczniowie, drodzy Rodzice, od 1 czerwca 2020 r. wznawia pracę biblioteka szkolna. Serdecznie zapraszamy do korzystania z jej zasobów z uwzględnieniem następujących zasad bezpieczeństwa.
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi poszukuje kandydatów do służby i oferuje stabilne zatrudnienie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Samorząd województwa łódzkiego uruchomił Regionalny Interwencyjny Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży.
Poznaliśmy terminy egzaminów maturalnych i zawodowych. W tym roku matura bez części ustnej, szkoły zamknięte jeszcze przynajmniej przez miesiąc (do 24.05) - to informacje z dzisiejszej konferencji prasowej Ministra Edukacji Narodowej.
Dzisiaj wyjątkowy dzień, który przyszło nam przeżywać w wyjątkowych okolicznościach. Drodzy absolwenci - kilka słów do Was :)

Sobota 08 sierpnia 2020

Niezamysł, Cyriak, Sylwiusz, Cyryl, Emilian, Niegosław