Natalia Lebelt z klasy IA LO zajęła IV miejsce w konkursie historycznym.
Uczniowie klas IV B,C T4 oraz reprezentanci kl. II A, C LO odwiedzili Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.
17 grudnia 2019 roku (we wtorek) w naszej szkole odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi.
14 listopada uczniowie kl. I TB uczestniczyli w wycieczce do Elektrowni Bełchatów.
Uczniowie wysłuchali programu artystycznego, który został przygotowany z okazji Narodowego Święta Niepodległości.
12 listopada 2019 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty ekologiczne na temat: „ Rośliny poprawiające jakość powietrza”.
Delegacja naszej szkoły wzięła udział w miejskich obchodach 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Tradycyjnie tuż po „Wszystkich Świętych” młodzież naszej szkoły udała się na piotrkowskie cmentarze.
Rozpoczynamy przedświąteczną zbiórkę prezentów dla dzieci.
Msza Św. w intencji zmarłych dyrektorów, nauczycieli, wychowawców i uczniów naszej szkoły.

Poniedziałek 18 listopada 2019

Leonard, Aniela, Otto, Otton, Galezy, Odo, Tomasz, Cieszymysł, Filipina, Karolina, Roman, Gabriela, Józefa