"Bezpieczna Elektryczność"

W dniu 31.03.2017r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Międzypowiatowym Konkurs Wiedzy Elektrycznej „Bezpieczna elektryczność”- etap szkolny, który polegał na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru składającego się z 30 pytań.
Zawody trwały 45 minut.
Konkurs jest dwustopniowy:
a) I stopień – szkolny (organizowany w szkołach uczestników –termin 31. 03. 2017 r.) ,
b) II stopień – międzyszkolny (organizowany w Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie – termin 21. 04. 2017 r. godz. 10:00).
Organizatorem Konkursu jest Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Oddział Piotrkowski, Koło nr 29 przy Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie.
W edycji 2017r. udział wzięło 26 uczniów naszej szkoły z klas IAT, IIAT i IIBT.
Przewodniczącym szkolnej komisji konkursowej jest Przemysław Głowacki.
Członkiem szkolnej komisji konkursowej jest Edward Łuczak.

Cel konkursu:
a) zwiększenie świadomości w zakresie bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych,
b) podnoszenie poziomu kształcenia zawodowego,
c) pobudzenie i rozwijanie zainteresowań uczniów zawodem elektryka,
d) upowszechnianie wzorców etyki zawodowej, kultury technicznej i racjonalnego użytkowania energii elektrycznej,
e) współzawodnictwo uczniów z różnych szkół,
f) nawiązanie współpracy między szkołami.

Wszystkim uczestnikom/uczniom naszej szkoły życzymy osiągnięcia wysokich wyników z testu i zakwalifikowania się do etapu drugiego.
Czekamy na wyniki konkursu, które zostaną umieszczone na stronie www.sepckpbelchatow.bai.pl