W dniu 18 października uczniowie klas: 1 B TS i 1 C LO odbyli wycieczkę do muzeów.
W dniu 20 października 2017 r. odbyło się spotkanie informacyjno-warsztatowe w Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym „Szansa” zorganizowane dla nowych wolontariuszy naszego Szkolnego Klubu Wolontariatu, którzy to pod opieką pani Barbary Krawczyk po raz pierwszy odwiedzili Centrum.
23-10-2017

Warsztaty medialne

17-10-2017

Zapytanie ofertowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 zwraca się z zapytaniem ofertowym na realizację zadania:

PRZEWÓZ OSÓB W RAMACH PROGRAMU ERASMUS+,
PROJEKTU „PRAKTYKI ZAGRANICZNE DLA ZSP2 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM”

W dniu 09.10.2017 roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w „Głośnym czytaniu Biblii”.
Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Polskie Towarzystwo Geofizyczne Oddział Łódzki oraz Studenckie Koło Naukowe Geomonitoringu działające na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza wszystkich uczniów i studentów do udziału w szóstej edycji Konkursu Fotograficznego „Geografia – proces, forma, obiekt”. Wakacyjne wyjazdy, rodzinne spacery, czy nawet ćwiczenia terenowe stanowią doskonałą okazję do zyskania nowych doświadczeń – w tym fotograficznych. Warto podzielić się nimi z innymi nie tylko na portalach społecznościowych.
29 września obchodzimy Dzień Głośnego Czytania.
OLIMPIADA ROZGRYWANA JEST W DWÓCH GRUPACH TEMATYCZNYCH:
➢ mechaniczno – budowlanej
➢ elektryczno – elektronicznej

tel. 44 649 22 15 fax 44 732 36 15

Poniedziałek 23 paździenika 2017

Seweryn, Giedymin, Małogost, Marlena, Ignacy, Roman, Jan, Domicjusz, Gracjan, Gracjana, Gracjanna, Klotylda