WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW ZAPRASZA NA STUDIA
W warsztatach, które odbyły się 25 stycznia 2018 roku brało udział około 30 osób.

Terminarz egzaminów sesja czerwiec-lipiec 2018
Młodzież z naszej szkoły w ramach projektu „EDUKACJA EKOLOGICZNA W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018” uczestniczyła w zajęciach na Wydział Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska Politechniki Łódzkiej. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
W dniu 25 maja 2018 r. młodzież z naszej szkoły w ramach projektu „EDUKACJA EKOLOGICZNA W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018”, uczestniczyła w Seminarium Wiedzy o Energii organizowanym przez Instytut Zaawansowanych Technologii Energetycznych, Wydziału Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

29 maja uczniowie klasy IIa T i klasy Ia T wzięli udział w zajęciach terenowych pt. "Oczyśćmy atmosferę".

tel. 44 649 22 15 fax 44 732 36 15

Niedziela 19 sierpnia 2018