„Powiedzieć, co się myśli, jest czasem największym szaleństwem, a czasem najwyższą sztuką”
Marie von Ebner-Eschenbach
W dniach 15.10.2018 do 19.10.2018   nasza szkoła po raz dziewiąty bierze udział w międzynarodowym projekcie PEACE-Cross Cultural Understanding we współpracy z międzynarodową organizacją studencką AIESEC.
OLIMPIADA ROZGRYWANA JEST W DWÓCH GRUPACH TEMATYCZNYCH:
➢ mechaniczno – budowlanej
➢ elektryczno – elektronicznej

W dniu 2 pażdziernika 2018 roku uczniowie klas 3cLO oraz 4aT uczestniczyli w wycieczce do Kopalni Bełchatów. Wycieczka odbyła się  w ramach projektu ekologicznego " Zrównoważone korzystanie z zasobów naturalnych, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki ochrony wód i gospodarki wodnej".
26 września to Europejski Dzień Języków (EDJ). Został on ustanowiony w 2001 roku przez Radę Europy i jest obchodzony we wszystkich krajach europejskich.

tel. 44 649 22 15 fax 44 732 36 15

Wtorek 16 paździenika 2018

Aurelia, Radzisław, Ambroży, Gerard, Gaweł, Emil, Gerarda, Florentyna, Grzegorz, Dionizy, Jadwiga