18-04-2018

WARSZTATY TERENOWE

Z początkiem kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 rozpoczęli warsztaty terenowe.
13 kwietnia 2018 roku uczniowie wysłuchali trzech wykładów przeprowadzonych przez przedstawicieli Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego: prof. dr hab Joanna Wibig, dr Piotr Piotrowski oraz dr Przemysław Tomalski. Spotkanie zostało zorganizowane w ramach Programu Edukacji Ekologicznej w roku szkolnym 2017/2018.

12 kwietnia 2018 roku uczniowie naszej szkoły z klasy I A LO i I B T4 udali się na szkolną wycieczkę organizowaną w ramach Programu Edukacji Ekologicznej.
W niedzielę w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowano obchody 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, zapytaliśmy kustosza Muzeum Zbrodni Katyńskiej, który wygłosił okolicznościową przemowę, o to, ilu mieszkańców naszego regionu mogło zginąć w lasach katyńskich, jak się bowiem okazuje dotychczasowa lista może być niepełna.
Sandra Skupińska, uczennica klasy 1b LO, finalistka IV Ogólnopolskiego Konkursu „W kręgu poezji i prozy lagrowej więźniarek KL Ravensbrück” wzięła udział w uroczystej Gali Finałowej, która odbyła się 12 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej.

Konferencja dla młodzieży.
11-04-2018

Zbiórka krwi

11-04-2018

MOTOR SHOW 2018

Poznańskie Targi Motoryzacyjne
27 marca 201 roku nastąpiło wręczenie nagród laureatom konkursu ekologicznego „Zagrożenia związane z emisją pyłów i gazów dla środowiska”realizowanego w ramach Programu Edukacji Ekologicznej pn. "Zagrożenia związane z emisją pyłów i gazów dla środowiska dla uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w roku szkolnym 2017/2018".

tel. 44 649 22 15 fax 44 732 36 15

Niedziela 22 kwietnia 2018

Łukasz, Wanesa, Gajusz, Teodor, Gaja, Soter, Leonid, Strzeżymir, Leon, Leona, Wirginiusz