Bożonarodzeniowa wystawa pt.: „Frohe Weihnachten!” wprowadziła nastrój przedświąteczny w szkole.
Od początku roku szkolnego nasza szkoła współpracuje z Goethe Institut w Warszawie w ramach projektu DEUTSCH PLUS. Jesteśmy jedną z ponad 200 placówek na terenie całego kraju należącą do sieci szkół „Deutsch Plus". Projekt ten objęty jest patronatem Ambasady Niemiec w Polsce.
Szczęśliwego Nowego Roku 2020 wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz przyjaciołom naszej szkoły życzy Dyrekcja.
Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
19 grudnia odbyły się w naszej szkole jasełka, które wprowadziły nas w wyjątkowy, przedświąteczny nastrój.
Corocznym zwyczajem uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali ręcznie wykonane świąteczne karty. Karty zaprojektowaliśmy tak, żeby każda karta nabrała indywidualnego charakteru, a jednocześnie wyrażała ducha naszego wolontariatu.
Zebrania z rodzicami już w najbliższy czwartek (19 grudnia 2019 r.). Dla klas pierwszych o 17:00, dla klas starszych o 18:00.
11 grudnia 2019 r. Szkolny Klub Wolontariatu w ramach corocznie obchodzonego Międzynarodowego Dnia Wolontariusza wystawił inscenizację pt. „Śpieszmy się pomagać!”. Spotkanie było okazją do zaprezentowania naszych charytatywnych działań, podzieleniu się wrażeniami oraz zachęceniu innych do włączenia się w działalność Klubu. Celem przedsięwzięcia było także podziękowanie uczniom, którzy jako wolontariusze wykonują pracę na rzecz drugiego człowieka.
Podsumowaliśmy akcję „I Ty zostań świętym Mikołajem”.
20 listopada 2019 roku odbyły się kolejne warsztaty ekologiczne na temat: „ Rośliny poprawiające jakość powietrza”.

Czwartek 23 stycznia 2020

Emerencja, Ildefons, Jan, Klemens, Maria, Rajmund, Rajmunda