Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

W czwartek (17.10) na trzeciej godzinie lekcyjnej odbędzie się w naszej szkole zbiórka pieniędzy na rekonstrukcję rączki półrocznej Weroniki.
16 października 2019 r. ZSP nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim obchodzi 10. rocznicę zawierzenia szkoły Pani Jasnogórskiej.
14 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Był program artystyczny, przemówienia, nagrody, spotkanie przy kawie oraz wspólna fotografia :)
W dniach 16 - 18 października w naszej szkole odbędzie się CodeWeek!
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w 1 Ogólnopolskim Zlocie Łazików Marsjańskich, który odbył się na Politechnice Częstochowskiej.
Wczoraj w Mediatece odbyła się V edycja Dnia Głośnego Czytania Biblii. Fragmenty Księgi Hioba czytali m.in. wiceprezydent Piotrkowa Andrzej Kacperek i biskup Marek Marczak. Naszą szkołę reprezentowali katecheci: Maria Piechocka, Ewa Święconek i Damian Pyłka oraz uczniowie: Martyna Kopińska z IIIA LO i Michał Odrzywolski III Tc.
9 października 2019 r. w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie. Pani Bodil Jessen z Getyngi poprowadziła lekcję języka niemieckiego.
Przed biblioteką szkolną pojawił się nieduży biały regał oklejony plakatami z napisem BOOKCROSSING. Jest to element kampanii „Weź poczytaj”, realizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną dzięki dofinansowaniu przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 
[ Myśląc o edukacyjnej przyszłości ] 23 września uczniowie zainteresowani zdawaniem matury oraz dalszą edukacją, uczestniczyli w łódzkich Targach Edukacyjnych – Salon Maturzystów 2019.

 
Wczoraj poznaliśmy wyniki głosowania na projekty Budżetu Obywatelskiego 2020. Jest nam bardzo miło poinformować, że dzięki licznym głosom uda się zrealizować nasze dwa tegoroczne projekty, tj. "Bezpieczny chodnik i ścieżka rowerowa przy ulicy R.Dmowskiego" (projekt rejonowy) oraz "Street workout Pioma" (projekt oświatowy)!

Kontakt

ul. Dmowskiego 38
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 649 22 15
fax 44 732 36 15
e-mail: zsp2@zsp2.piotrkow.pl
www.facebook.com/ZSP2Piotrkow

Czwartek 17 paździenika 2019

Małgorzata, Lucyna, Laurentyna, Augustyna, Rudolf, Wiktor, Rudolfina, Seweryna, Sulisława, Ignacy, Marian, Rudolfa, Zuzanna, Heron, Andrzej

Uwaga

Galerie

Ankieta

Czy masz profil na Facebooku?



Zobacz wyniki