Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2
w Piotrkowie Trybunalskim

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli II i III miejsce w konkursie pod nazwą “Nasza Nowa Przestrzeń” organizowanym w ramach projektu “Partycypacja w planowaniu przestrzennym” przez Pracownię Planowania Przestrzennego w Piotrkowie Trybunalskim.
Kolejny dobry występ naszych uczniów na zapaśniczej imprezie. Podczas Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Siedlcach zdobyli 2 medale :)
W miniony weekend w Nowinach k/Kielc odbyły się IX Mistrzostwa Polski Młodziczek w zapasach kobiet.
16-11-2020

Informacja

Informujemy, że uroczystości pogrzebowe ŚP. Ryszarda Mazeranta rozpoczną się 28 listopada (sobota) o godz. 11:30 w Kaplicy Cmentarnej w Piotrkowie Trybunalskim.
Z głębokim smutkiem przekazujemy wiadomość o śmierci emerytowanego dyrektora naszej szkoły Ryszarda Mazeranta. W naszej pamięci zapisał się jako wyjątkowy człowiek, wychowawca, oddany pedagog - legenda naszej szkoły. Cześć Jego Pamięci.


 
W tym roku ze względu na pandemię wywołaną COVID - 19 102. rocznicę odzyskania niepodległości będziemy świętować w nieco inny sposób.
 
Ważna zmiana dla klas uczących się w zawodzie "technik pojazdów samochodowych".
Wiemy już, że decyzją władz państwowych szkoły w czerwonej strefie epidemicznej (a do niej od pewnego czasu zaliczane jest miasto Piotrków Trybunalski) czekają zmiany.
Najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej - święta wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.
W dniu 02.10.2020 r. odbyło się spotkanie Szkolnego Klubu Wolontariatu, na którym 14 wolontariuszy – uczennic i uczniów naszej szkoły odebrało słowa podziękowania i uznania za ich zaangażowanie i aktywny udział w programie Szkolnego Klubu Wolontariatu w roku szkolnym 2019/2020.

Kontakt

ul. Dmowskiego 38
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 44 649 22 15
fax 44 732 36 15
e-mail: zsp2@zsp2.piotrkow.pl
www.facebook.com/ZSP2Piotrkow

Sobota 05 grudnia 2020

Anastazy, Kryspina, Sabina, Kryspin, Gerald, Pęcisława, Krystyna, Saba

Uwaga

Galerie

Ankieta

Czy masz profil na Facebooku?Zobacz wyniki